Futboliukas - 2021

       

 

         "Futboliukas" - tai puiki ir smagi priemonė, kuri prisideda prie vaikų ugdymo proceso ir lavina daugelį vaikų gebėjimų: bendravimą, skaičiavimą, piešimą, socialinius įgūdžius, motoriką, koordinaciją ir kitus, su fizine veikla susijusius gebėjimus.

       Projekto organizatoriai - Lietuvos futbolo federacija kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija.

Audronės paskatintos mūsų mokytojos su vaikučiais taip pat dalyvauja šiame projekte.

        Pirmieji mūsų žingsniai, pirmosios įveiktos užduotys.

 

 

               

 

Rudenėlis keliauja

                                       

 

                                       Kokios gražios, rudenėli,

                                      Tavo aukso garbanėlės!

                                      Rudenėli, ačiū tau,

                                      Kad šiandien tave matau!

 

         Atskubėjęs rudenėlis dovanoja daug puikių rudens gėrybių, bet kaip suspėti viskuo pasigrožėti?... Jis paliko pilną kraitę gėrybių. Mokytojos su vaikais puošė darželio aplinką - kurė mandalas iš įvairių rudeninių gėrybių.

     O spalio vidury vaikučiai  pasipuošę rudeniškomis karūnomis, puikia nuotaika skubėjo į šventę  "Rudenėlio takeliu": dainavo daineles, deklamavo eilėraščius, suko ratelius, žaidė žaidimus, minė mįsles.

 

                

 

        

Mažoji mylia - 2021

            Spalio 1-8 dienomis vykdoma akcija, skirta paminėti Kūno kultūros ir sporto dieną

MAŽOJI MYLIA - 2021

             Šauniai į šią akciją įsijungė Didvyčių mažieji sportininkai,  pademonstravę savo ištvermę, draugiškus tarpusavio santykius, fizinį aktyvumą.

 

         

Mažųjų turistų savaitė

       Mažųjų turistų savaitė

 

                Vaikai yra smalsūs, žingeidūs, domisi juos supančia aplinka. Rugsėjo paskutinę savaitę vyresnieji darželinukai kasdien vis nauju maršrutu keliavo, grožėjosi rudens spalvomis, naujai atrastomis kaimo vietovėmis.

             Įspūdžių užteks ilgam...      

 

..                      

Rugsėjo 1-oji

  

     Rudenėjančiu taku atskubėjo rugsėjis. Jis švelniai suvirpina visų širdis. 

     Kiekviena rugsėjo 1-oji - tai atverčiama nauja knyga, kurią rašome visi kartu. Tad pripildykime šių metų knygą gyvybe, smalsumu, vaikišku džiaugsmu, pasitikėjimu savo jėgomis

 

                          

Vaikystės šventė

         

       Vasara prasideda gražia švente - Tarptautine vaikų gynimo diena.

      Šiandien vaikučiai ir jų mokytojos skubėjo į darželio kiemą, kur laukė didžiulis batutas. Šiai dienai jį dovanojo Domanto tėvelis.

        Visą pusdienį vaikai rungtyniavo, žaidė, pūtė spalvingus muilo burbulus. Netrūko skambaus vaikiško juoko. Vaišinosi tėvelių paruoštomis vaišėmis.

          Džiaugiamės mūsų vaikais ir linkime jiems stiprybės, sėkmės, drąsos! 

 

 

 

 

 

           

Sodas vaikams

    Didvyčių darželis jau ne vienerius metus dalyvauja Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programoje, kurią remia Europos Sąjunga, administruoja bei įgyvendina VšĮ Kaimo verslo ir rinkų  plėtros agentūra kartu su Žemės ūkio ministerija. Šį pavasarį iš Žemės ūkio ministrijos ir VšĮ Kaimo verslo plėtros agentūros gavome  dovanų: MB ARBORA LT specialistai pasodino obelaičių ir kriaušių. Kadangi oras buvo nepalanus, vaikai visą procesą stebėjo pro langą. Bet netrukus pašvietus saulytei jau gėrėjomės gražiais medelių žiedais.

  Nors turime nemažą teritoriją, bet iki šol neturėjome nė vieno vaismedžio. Sodindami sodą vaikams tikime - geroji patirtis įgyta vaikystėje formuos žmogiškąsiais vertybes, augins svajonėms sparnus.

 

                                                     

spausdinti