Plungės l-d "Vyturėlis" Didvyčių skyrius » Naujienos

"Mažoji mylia - 2022"

           Spalio 3 dieną, kūno kultūros ir sporto dienai paminėti,  prisjungėme prie akcijos "Mažoji mylia - 2022"

        Ne tik šią dieną, bet ir kasdien mokytojos skatina vaikų fizinį aktyvumą, draugiškus tarpusavio santykius. Aktyviai leidžia laisvalaikį, ugdo ištvermę, lavina vaikų turimus judėjimo įgūdžius

 

                 

"Rieda ratai rateliukai"

Minint Europos judriąją savaitę ir Tarptautinę dieną be automobili  vaikai į darželį atvyko dviratukais, paspirtukais, vaikiškais automobiliais,balansiniais dviratukais.  Vaikai supažindinti su ekologiškomis, alternatyviomis automobiliui susisiekimo priemonėmis. Skatinami kuo daugiau judėti, žaisti. Pažinti kelio ženklus.

 

 

Rugsėjo 1-oji

    Rugsėjis sugrąžino mus visus iš vasaros. Jis pradėjo rudenį - dar žydintį, bet jau spalvotais lapais ir besidraikančiais voratinkliais pasidabinusį.  Rugsėjis dovanojo mums gražią ir prasmingą šventę, metai iš metų pasikartojančią ir kaskart vis kitokią. Vėlei į naują kelią - naujų darbų, atradimų, žaidimų svajonių ir idėjų erdvę.

 

 

                                

Birželio 1 -oji

Vaikystės šventė

 

      Vaikystė - pats gražiausiais gyvenimo laikas... Tad birželio 1-ąją darželio kieme linksmai siautėjo piratai ir mažieji piratukai. Visi smagiai šoko, išbandė vikrumą estafetėse, žaidė piratiškus žaidimus... O kiek smagumo buvo, atidarius piratų skrynią su lobiu! O kur dar saldainių lietus!..

 

                                           

Robotikos akademija

   ROBOTIKOS akademija

 

        Robotukas, kuris kviečia vaikučius konstruoti linksmai ir prasmingai su Robotikos akademija.

Vaikučiams buvo labai smagu ir įdomu...

 

 

                 

"Lietuvos mažųjų žaidynės 2022"

"Lietuvos mažųjų žaidynės 2022"

 

         Balandžio 27 d. "Vyturėlio" darželis pakvietė  mus dalyvauti Lietuvos mažųjų žaidynių Festivalyje savo darželyje. 

Pagrindinis festivalio tikslas - padėti ikimokyklinio mžiaus vaikams suprasti ir pajusti fizinio aktyvumo teikiamą džiaugsmą. Mažieji savo jėgas išbandė įvairiose estafetėse, komandiniuose žaidimuose. Buvo daug džiaugsmo, o svarbiausia laimėjo DRAUGYSTĖ 

 

 

 

                    

                  

"Mano žalioji palangė"

"Mano žalioji palangė"

 

       Kaip ir kasmet, mūsų palangės vėl "sužaliavo".  Vaikai labai susirūpinę apžiūrėjo sėklytes. Kruopščiai jas sėjo į vazonėlius, laistė , stebėjo, kiek paaugo. Džiaugėsi pirmaisiais žiedeliais. Vyresnieji vaikai įsiminė gėlyčių pavadinimus, kuriomis paskui papuošė darželio teritoriją. Prieskonines daržoves atidavė į virtuvę, valgė pagardintus patiekalus

 

 

 

            

Kaziuko mugė

Kaziuko mugė

 

   Kaip pavasarį grįžta paukščiai, taip kasmet Vilniuje vyksta Kaziuko mugė, kuri sutraukia tūkstančius žmonių: prekeivių, pirkėjų, menininkų ir šiaip smalsuolių. Mūsų darželyje vyresnieji taip pat dalyvavo savo organizuotoje Kaziuko mugėje.

 

 

                                                 

Užgavėnės

ŽĖIMA ŽĖIMA, BIEK IŠ KĖIMA

 

Tai tradicinė žiemos šventė, kuri švenčiama gana triukšmingai, nes kaip kitaip išvaryti žiemą.

Kaip ir kiekvienais metais puošėmės savitomis, linksmomis kaukėmis. 

 

                                

 

       

Vasario 16-oji

                PYRAGAS LIETUVOS

IR PLUNGĖS

GIMTADIENIAMS   

 

 

    Mūsų darželis taip pat įsijungė į Plungės kultūros centro kvietimą švęsti Lietuvos valstybės ir Plungės miesto gimtadienius, kepant savo mėgstamus pyragus ir dalyvaujant virtualiose bendruomeninėse vaišėse.