Plungės l-d "Vyturėlis" Didvyčių skyrius » Naujienos

Vaikystės šventė

         

       Vasara prasideda gražia švente - Tarptautine vaikų gynimo diena.

      Šiandien vaikučiai ir jų mokytojos skubėjo į darželio kiemą, kur laukė didžiulis batutas. Šiai dienai jį dovanojo Domanto tėvelis.

        Visą pusdienį vaikai rungtyniavo, žaidė, pūtė spalvingus muilo burbulus. Netrūko skambaus vaikiško juoko. Vaišinosi tėvelių paruoštomis vaišėmis.

          Džiaugiamės mūsų vaikais ir linkime jiems stiprybės, sėkmės, drąsos! 

 

 

 

 

 

           

Sodas vaikams

    Didvyčių darželis jau ne vienerius metus dalyvauja Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programoje, kurią remia Europos Sąjunga, administruoja bei įgyvendina VšĮ Kaimo verslo ir rinkų  plėtros agentūra kartu su Žemės ūkio ministerija. Šį pavasarį iš Žemės ūkio ministrijos ir VšĮ Kaimo verslo plėtros agentūros gavome  dovanų: MB ARBORA LT specialistai pasodino obelaičių ir kriaušių. Kadangi oras buvo nepalanus, vaikai visą procesą stebėjo pro langą. Bet netrukus pašvietus saulytei jau gėrėjomės gražiais medelių žiedais.

  Nors turime nemažą teritoriją, bet iki šol neturėjome nė vieno vaismedžio. Sodindami sodą vaikams tikime - geroji patirtis įgyta vaikystėje formuos žmogiškąsiais vertybes, augins svajonėms sparnus.